Ryzen VDS Kiralama

Ryzen VDS Kiralama hizmetimiz ile gerçek performans farkını yaşamaya hazır mısınız?
NVMe SSD Diskler ve özel sunucu konfigürasyonları ile eşsiz ve sorunsuz bir deneyim yaşayın.


Ryzen VDS Nedir?

Ryzen VDS sunucuları, kaynakların fiziksel olarak bölümlendirilmesi yoluyla Xeon VDS sunucuları gibi çalışırlar. Bu bölümlendirme, RAM ve işlemci gücünün sunucuya donanımsal olarak atanmasını içerir, bu da size limitlere takılmaksızın kaynakları kullanma özgürlüğü sağlar.

Ryzen VDS sunucuları ile Xeon sunucuları arasındaki temel fark, Ryzen sunucuların HP veya Dell gibi önceden yapılandırılmış teknolojiler kullanmayışıdır. Bu sunucular, toplama bilgisayar mantığına dayanır. RAM, CPU, sıvı soğutma, güç kaynağı (PSU), ve NVMe SSD gibi parçaları farklı üreticilerden tedarik ederiz ve bunları ATX kasa içinde bir araya getiririz. Bu yaklaşım, size daha fazla özgünlük ve özelleştirme imkanı sunar. Bu nedenle, ihtiyaçlarınıza en uygun yapılandırmayı oluşturabilir ve sunucunuzu istediğiniz şekilde özelleştirebilirsiniz. Bu özgünlük, Ryzen VDS sunucularını diğer sunucu seçeneklerinden ayıran bir özelliktir.

Güçlü Dedike Kaynakları

Ultra Performans

Xeon işlemcilere göre bu tarz işlemciler gerek single core performansı gerek multi core performansı ile çok daha performanslıdır. Sunucu üzerinde çalıştırdığınız yazılım, program, bot vb. içeriklerde yüksek CPU kullanımına ihtiyaç duyuyorsanız kesinlikle Ryzen VDS yani Ultra Performans Paketlerimizi almanızı tavsiye ederiz.

Panel üzerinden

Anında Kurulum ile Jet Hızında Bir INTEL/Ryzen Sanal Sunucu Satın Al

Sanal Sunucu Hizmeti (VDS), donanım kaynaklarının sanallaştırma teknolojisiyle ayrılan izole sunuculara bölünerek sağlanan bir hosting çözümüdür. Bu sayede CPU, RAM ve SSD Disk gibi fiziksel sunucu öğeleri, neredeyse fiziksel bir sunucunun performansına yakın, tamamen izole bir ortamda kullanılabilir. VDS sunucuları, sanal makineler arasındaki kaynak tüketimini etkilemeyen güçlü bir izolasyon özelliği sunar. Bu, bir sanal sunucunun aşırı kaynak kullanımının diğerlerini olumsuz etkilemesini engeller, böylece verimli bir sanal barındırma deneyimi sunar.

Avantajlı özelliklerimiz ile

Fark yaratan özellikler burada!


Otomatik Kurulum

Sanal sunucu ve hosting hizmetlerimizde otomatik kurulum ve teslimat sistemi mevcuttur.

Ücretsiz Destek

Teknik desteğe mi ihtiyacınız var? 24 saat kesintisiz destek alabilir ve sorunlarınızı çözebiliriz.

Yönetim Paneli

İşlemlerinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz. Yeniden kurulum ve dahasını panelinizden görebilirsiniz.

Kesintisiz Erişim

TIER III sertifikalı Veri Merkezi ve yedekli alt yapısı ile tüm kesintileri minimum seviyede tutarız.

DDoS Koruması

DDoS kuralları tüm firewall cihazlarımızda DDoS atak önleme sistemimiz ile sunucularınız güvende.

NVMe SSD Disk Yapısı

Tüm paketlerde ve alt yapımızda NVME yüksek hızlı disk ve yedekli RAID yapılar ile donatılmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Ryzen VDS Server Nedir?

Ryzen VDS (Virtual Dedicated Server) sunucu sanallaştırma yazılımları ile Ram, CPU, Disk gibi fiziksel kaynakların sanal olarak sunuculara bölünmesidir. Ryzen VDS Server Kiralama çözümlerimiz sayesinde fiziksel sunucu performansına sahip özelliklere çok daha uygun Ücretlar ile sahip olabilirsiniz. VDS Server, sanallaştırma sistemi sayesinde farklı bir kullanıcının VDS Server içerisinde yaptığı yüksek kullanımlardan diğer kullanıcılar etkilenmemektedir.

Ryzen VDS server nasıl kurulur?

VDS (Virtual Dedicated Server) sunucu sanallaştırma yazılımları ile Ram, CPU, Disk gibi fiziksel kaynakların sanal olarak sunuculara bölünmesidir. Ekonomik VDS Server Kiralama çözümlerimiz sayesinde fiziksel sunucu performansına sahip özelliklere çok daha uygun Ücretlar ile sahip olabilirsiniz. VDS Server, sanallaştırma sistemi sayesinde farklı bir kullanıcının VDS Server içerisinde yaptığı yüksek kullanımlardan diğer kullanıcılar etkilenmemektedir.

Hangi Sunucu paketini seçmeliyim?

Eğer hangi Ryzen VDS Server paketinin sizin için uygun olduğunu belirlemekte aklınızda soru işareti bulunuyor ise, bizimle iletişime geçmeniz durumunda Profesyonel Destek Ekibimiz size yardımcı olacak ve hangi I9 VDS Server paketinin sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu bulmanızda destek sağlayacaktır.

Ryzen Sunucumun özelliklerini sonradan yükseltebilir miyim?

Evet, yükseltme yapabilirsiniz. Yükseltmede verileriniz zarar görmez. Disk, RAM ve CPU yükseltmelerinizi veya paket yükseltmelerinizi destek talebinden belirttiğiniz takdirde sağlayabilirsiniz.

Farklı bir firmada ki sunucuyu Nethiz'e nasıl taşırım?

Farklı bir firmada olan sanal sunucunuzu ücretsiz olarak taşımaktayız. Size uygun olan paketi satın aldıktan sonra teknik birimize ulaşıp kontrol panel bilgilerinizin bulunduğu bir talep iletmeniz yeterlidir. Teknik ekipteki arkadaşlarımız sunucunuzu dakikalar içerisinde sorunsuz taşıyarak size teslim etmektedir.

Limitsiz trafik nedir?

VDS Server hizmetlerinde belirtmiş olduğumuz Limitsiz Trafik özelliği hizmet süreniz boyunca kullandığınız trafik kapasitesine bakılmayacağını göstermektedir, ancak VDS Server hizmetlerimiz download/upload ve veri depolama amacıyla kullanılamamakta olup Hat limitimiz anlık maksimum 100MBiT/s olmaktadır.

Yedekleme bulunuyor mu?

Yedekleme müşterinin sorumluluğundadır. Müşterimiz sunucusu için ek bir hizmet talep etmedikçe yedeklenmez. VDS Server hizmetlerimizde yedekleme seçenekleri satın alım esnasında bulunmaktadır.

Siparişin aktif edilmesi ne kadar sürmekte?

Sipariş en geç 1 saat içerisinde veya yoğunluğa bağlı olarak 24 saat içerisinde aktif edilir. Sipariş aktif edildikten sonra otomasyon ile sanal sunucunuzu kontrol edebilirsiniz.