Türkiye Lokasyon Nested

Son teknoloji donanımlar, yeni nesil işlemciler ve güçlü network altyapısı
ile performanslı Nested Satın Al


Sunucu Core RAM Disk Trafik Lokasyon Fiyat
server
6 Core Intel Xeon E5
16 GB RAM
120 GB NVMe SSD
Limitsiz 1 Gbps Port
Türkiye Lokasyon
274.90
TL
/aylık
server
8 Core Intel Xeon E5
24 GB RAM
240 GB NVMe SSD
Limitsiz 1 Gbps Port
Türkiye Lokasyon
329.90
TL
/aylık
server
10 Core Intel Xeon E5
32 GB RAM
300 GB NVMe SSD
Limitsiz 1 Gbps Port
Türkiye Lokasyon
379.90
TL
/aylık
server
12 Core Intel Xeon E5
48 GB RAM
380 GB NVMe SSD
Limitsiz 1 Gbps Port
Türkiye Lokasyon
564.90
TL
/aylık
server
16 Core Intel Xeon E5
64 GB RAM
400 GB NVMe SSD
Limitsiz 1 Gbps Port
Türkiye Lokasyon
724.90
TL
/aylık
server
24 Core Intel Xeon E5
128 GB RAM
500 GB NVMe SSD
Limitsiz 1 Gbps Port
Türkiye Lokasyon
1544.90
TL
/aylık
Tam yedekli altyapı

TIER 3 veri merkezi!

Müşterilerinizin web sitelerini hızlı, kesintisiz ve güvenli şekilde yönetmeniz yüksek prestij ve itibar sağlar. NETHIZ Bayi Hosting sunucuları TIER 3 standartlarındaki veri merkezlerinde barınmaktadır. NETHIZ’ın bayi hosting sunucularının bulunduğu internet omurgası Türk Telekom, Turkcell Superonline ve dünyanın en büyük 5 internet servis sağlayıcısından biri olan Cogent ile toplamda 70 Gbit/sec hat üzerinde çalışmaktadır ve her daim kesintisiz ve yedekli internet erişimi sunmaktayız.

XEON İşlemci ile

3 kata kadar daha hızlı!

Güçlü sunucular güçlü işlemci ister . Yazılımla tanımlı altyapı, çevik bir bulut mimarisi ile gelişmiş performans ve özellikler elde etmenizi sağlayan, yoğun işlem yükleri ve performans ihtiyaçlarınız için tasarlanmış E-3 ve E-5 Serisi XEON işlemcilerle 3 kata kadar daha fazla hıza kavuşun.

Panel üzerinden

Sunucu üzerinde tam kontrol!

Size özel dedike kaynaklar üzerinde tam kontrole sahip olun. Panel üzerinden Remote/Reboot, API, IP KVM, yedekleme ve yeniden kurulum ile sunucunuzu istediğiniz gibi yönetebilir, uygulamalarınızı dilediğiniz gibi veri merkezine uğranadan uzaktan kontrol edebilirsiniz.

Avantajlı özelliklerimiz ile

Fark yaratan özellikler burada!


Otomatik Kurulum

Sanal sunucu ve hosting hizmetlerimizde otomatik kurulum ve teslimat sistemi mevcuttur.

Ücretsiz Destek

Teknik desteğe mi ihtiyacınız var? 24 saat kesintisiz destek alabilir ve sorunlarınızı çözebiliriz.

Yönetim Paneli

İşlemlerinizi saniyeler içinde yapabilirsiniz. Yeniden kurulum ve dahasını panelinizden görebilirsiniz.

Kesintisiz Erişim

TIER III sertifikalı Veri Merkezi ve yedekli alt yapısı ile tüm kesintileri minimum seviyede tutarız.

DDoS Koruması

DDoS kuralları tüm firewall cihazlarımızda DDoS atak önleme sistemimiz ile sunucularınız güvende.

NVMe SSD Disk Yapısı

Tüm paketlerde ve alt yapımızda NVME yüksek hızlı disk ve yedekli RAID yapılar ile donatılmıştır.

Sıkça Sorulan Sorular

Nested server nedir?

Nested Sunucu, bir sanal makinede bir veya daha fazla sanal makineyi çalıştırmak için kullanılan bir yöntemdir. Bu yöntemde, bir ana sanal makine, bir veya daha fazla alt sanal makineyi barındırır. Nested Sunucu, performans açısından daha az verimli olabilir, çünkü bir sanal makinenin, diğer sanal makinelerin çalışması için gerekli kaynaklarını paylaşması gerekebilir. Ancak, Nested Sunucu, ayrı bir donanım gerektirmeden birden fazla sanal ortamı yönetmek için kullanışlı bir yöntemdir. Bu yöntem, özellikle yazılım geliştirme, test ve deneme aşamalarında kullanışlı olabilir. Bununla birlikte, yüksek performans gerektiren uygulamalar için daha uygun olan vDedicated sunucu veya özel sunucu gibi diğer sanallaştırma çözümleri tercih edilebilir.

Hangi teknolojileri kullanabilirim?

Nested sunucular; sanallaştırma izinli sunucular olduğundan dolayı VMWare Proxmox gibi bütün sanallaştırma teknolojilerini kullanabilirsiniz.

Farklı bir firmada ki sunucuları Nethiz'e nasıl taşırım?

Farklı bir firmada olan sanal sunucularınızı ücretsiz olarak taşımaktayız. Size uygun olan paketi satın aldıktan sonra teknik birimize ulaşıp kontrol panel bilgilerinizin bulunduğu bir talep iletmeniz yeterlidir. Teknik ekipteki arkadaşlarımız sunucunuzu dakikalar içerisinde sorunsuz taşıyarak size teslim etmektedir.

Nested sunucumun özelliklerini sonradan yükseltebilir miyim?

Evet, yükseltme yapabilirsiniz. Yükseltmede verileriniz zarar görmez. Disk, RAM ve CPU yükseltmelerinizi veya paket yükseltmelerinizi destek talebinden belirttiğiniz takdirde sağlayabilirsiniz.

Hangi Nested paketini seçmeliyim?

Eğer hangi Nested Server paketinin sizin için uygun olduğunu belirlemekte aklınızda soru işareti bulunuyor ise, bizimle iletişime geçmeniz durumunda Profesyonel Destek Ekibimiz size yardımcı olacak ve hangi Nested Server paketinin sizin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu bulmanızda destek sağlayacaktır.

Nested server hizmetlerindeki limitsiz trafik nedir?

Nested Server hizmetlerinde belirtmiş olduğumuz Limitsiz Trafik özelliği hizmet süreniz boyunca kullandığınız trafik kapasitesine bakılmayacağını göstermektedir, ancak VDS Server hizmetlerimiz download/upload ve veri depolama amacıyla kullanılamamakta olup Hat limitimiz anlık maksimum 100MBiT/s olmaktadır.

Nested server hizmetlerinde yedekleme bulunuyor mu?

Yedekleme müşterinin sorumluluğundadır. Müşterimiz sunucusu için ek bir hizmet talep etmedikçe yedeklenmez. Nested Server hizmetlerimizde yedekleme seçenekleri satın alım esnasında bulunmaktadır.

Satın alım sonrası siparişin aktif edilmesi ne kadar sürmektedir?

Sipariş en geç 1 saat içerisinde veya yoğunluğa bağlı olarak 24 saat içerisinde aktif edilir. Sipariş aktif edildikten sonra otomasyon ile sanal sunucunuzu kontrol edebilirsiniz